הגנה נגד שריטות

רוצים להחנות את הרכב בראש שקט? אתם צריכים ציפוי נגד שריטות!

יריעות ציפוי מגן לרכב הינן יריעות פוליאוריטן שקופות או צבועות אשר מיושמות על כלי רכב כדי להגן עליהם מפני שריטות, מכות קלות וחבלות הנגרמות מפסולת על הכביש, אבנים, הפרשות בעלי חיים, מכות קלות ושאר נזקים סביבתיים פוטנציאליים.

חברת סאן פילם מציעה שירות ייחודי וחדשני של ציפוי מגן המונע שריטות ופגיעות של פח הרכב. באמצעות ניילון מיוחד שעוטף את הרכב, תוכלו להבטיח הגנה מפני שריטות מכוונות ו/או כאלו הקורות בשל חיכוכים עם מכוניות אחרות או תאונות. הגנה מאבנים, מפגעי מזג אוויר, שפשופים ובלאי. בנוסף, שומר הציפוי על צבע הפח ומראה מרהיב לאורך זמן, מונע קילופי שמש ומעניק לרכב שלכם מראה יוקרתי ושמור. את הציפוי יתקינו לכם צוות המתקינים המיומן והמקצועי שלנו שידאג לתוצאה מדויקת ומושלמת.

צרו עמנו קשר ונשמח להעניק לכם מידע מפורט על מגוון האפשרויות לציפוי הרכב שלכם נגד שריטות.

ראו גם

ציפוי מט – Xpel Stealth

ציפוי מגן צבע סקוטצ'גארד – Scotchgard

יריעות ציפוי המגן לרכב מסוג סקוטצ'גארד (Scotchgard) מבית תאגיד הענק 3M הינן קשוחות, עמידות, בלתי נראות בפועל ועשויות מתרכובת אוראתן ייחודית ומשמשות להגן על הרכב שלך מפני סדקים של אבנים, נזק מחרקים, שריטות, ונזקי מזג אוויר – מבלי לשנות דבר במראה החיצוני של הרכב.

מאושר OEM (יצרן ציוד מקורי): מוצר אשר זוכה לאמון ולבחירת יצרניות רכב בכל העולם ככזה העונה על הדרישות להגנה על צבע חיצוני ומשטחי פגיעים אחרים מפני מכות קלות, סדקים, שריטות, כתמים, זפת כבישים ותנאי מזג אוויר קיצוניים.

הגנה בלתי נראית: יריעה עמידה ושקופה מגנה על הרכב מבלי לשנות את מראה ותחושת הצבע, בניגוד לכיסויי ויניל לרכב או מגנים מפלסטיק יצוק.

אפס תחזוקה: ציפוי מגן לצבע סקוטצ'גארד אינו מצריך כל טיפול מיוחד כדי לשמור על היריעות המיושמות מלהראות נהדר וכמו חדשות – אפשר לשטוף ולמרוח ווקס כרגיל.

מאושר ונבחר ע"י נאסקאר (NASCAR): יריעות ההגנה מסוג סקוטצ'גארד של 3M הן ציפוי המגן היחיד המורשה רשמית מטעם ארגון נאסקאר האמריקאי להגן על מכוניות מרוץ ולשמור עליהן במראה מושלם.

התאמה מדויקת ופרטנית: מתקינים מורשים ע"י 3M ממנפים לטובת הלקוחות ספרייה של אלפי תבניות ממוחשבות כדי לחתוך את היריעות באופן מושלם ומותאם אישית חלקי הרכב שלך – הבטחה להתקנה מדויקת ואיכותית ביותר.

מפרט טכני

למה לבחור ביריעות המגן סקוטצ'גארד?

יצירת קשר והצעת מחיר: