שאלות נפוצות

ציפוי לשמשות הרכב מיועד בעיקר להגנה מפני השמש והקרינה החזקה בימי הקיץ הלוהטים. מלבד זאת, כיום ישנם אנשים המעוניינים לצפות את הרכבים שלהם על מנת להגן על פרטיותם, ולשמור על ציוד יקר שנמצא ברכב.

לא בהכרח. למרות שאנו מתמחים בציפויים לחלונות, לקוחות רבים מבקשים ציפוי לרכב שיתפרס על הרכב ויגן עליו משריטות. את הציפוי אנו מעצבים על גבי הרכב בהתאם למבנה הרכב ולצבעיו.

מלבד מניעת חדירת קרני שמש, ציפוי שמשות הרכב מתאים גם כנגד גניבות. לחברתנו ציפויים עמידים וחזקים במיוחד שיוצרו כנגד גניבות, אבנים ושריטות.

ציפוי חלונות נעשה תמיד אצל המקצוענים ובאווירה סטרילית מאבק ולכלוך. הניקיון באזור העבודה דרוש והכרחי משום שלא נרצה שיהיו לנו שאריות אבק או לכלוך בין הציפוי לחלון. כדי להתחיל בוחרים עם הלקוח את הציפוי המתאים ורמת הכהות שלו, ולאחר מכן צוות של עובדים מנוסים מצפה את החלונות מבלי שייווצרו בועות. הציפוי נעשה עם המכשירים המתקדמים ביותר.

תלוי בסוג הציפוי. אם מדובר בציפוי שהודבק באופן חובבני תוכלו להסיר את הציפוי בעצמכם עם קילוף בציפוי באמצעות מגהץ אדים מיוחד להסרת ציפוי. אם הציפוי הודבק אצל חברה מקצועית, יהיה קשה יותר להפטר מהציפוי, ולכן חשוב להגיע אלינו על מנת שנוריד את ציפוי החלונות ללא גרימת נזק.

ממש לא. גוון ציפוי החלון (בין אם הוא בהיר או כהה על גבול שחור) אינו פוגע ולו במעט באיכות הראייה של האנשים היושבים בתוך הרכב, והחלון מעברו הפנימי של הרכב נותר שקוף לחלוטין.

ניתן לבצע ציפוי כהה לחלונות הרכב לפי סקלת צבעים, החל מגוונים אפרפרים וכלה בגוונים כהים מאוד, אך לא חלון שחור לחלוטין (מאחר וזה לא חוקי).

ניתן להסיר את הציפוי מבלי לפגוע בחלונות הרכב, ומבלי להשאיר סימן, כל עוד עושים זאת בצורה מקצועית.

ראשית כל חלונות שחורים לרכב זה מונח שלא נהוג להשתמש בו, הביטוי הנכון הוא חלונות כהים, בעיקר בגלל שהשחרת חלונות ברמת 100% היא אכן לא חוקית. לחלונות כהים יש 6 רמות שניתן לצפות, אנו נוכל להתאים לכם את הרמה לפי הדרישה.