הגנה נגד שריטות – ציפוי נגד שריטות לרכב

הגנה נגד שריטות – ציפוי נגד שריטות לרכב

רוצים להחנות את הרכב בראש שקט ולשמור על צבע הרכב כאילו הוא הרגע ייצא מהמפעל? אתם צריכים ציפוי נגד שריטות לרכב שלכם!

חברת סאן פילם מציעה שירות ייחודי וחדשני של ציפוי מגן המונע שריטות ופגיעות של צבע הרכב. באמצעות יריעות פוליאוריטן שקופות שעוטפות את הרכב, תוכלו להבטיח הגנה מפני שריטות מכוונות ו/או כאלו הקורות בשל חיכוכים עם כלי רכב (מכוניות, אופנועים, אופנייות חשמליות וכו'), הגנה נגד חצץ, מפגעי מזג אוויר, שפשופים, מכות קלות וחבלות הנגרמות מפסולת על הכביש, הפרשות בעלי חיים ובלאי. בנוסף, שומר הציפוי על צבע הרכב ומראה מרהיב לאורך זמן, מונע קילופי שמש ומעניק לרכב שלכם מראה יוקרתי ושמור. את הציפוי יתקינו לכם צוות המתקינים המוסמך שלנו שידאג לתוצאה מדויקת ומושלמת.

צרו עמנו קשר בטלפון 052-4-202020 או השאירו פנייה  ונשמח להעניק לכם מידע מפורט ללא עלות וללא התחייבות על מגוון האפשרויות לציפוי הרכב שלכם נגד שריטות.

ראו גם

ציפוי נגד שריטות מט – Xpel Stealth

ציפוי מגן צבע סקוטצ'גארד – Scotchgard

יריעות ציפוי מגן צבע לרכב מסוג סקוטצ'גארד (Scotchgard) מבית תאגיד הענק 3M הינן קשוחות, עמידות, בלתי נראות בפועל ועשויות מתרכובת אוראתן ייחודית ומשמשות להגן על הרכב שלך מפני סדקים של אבנים, נזק מחרקים, שריטות, ונזקי מזג אוויר – מבלי לשנות דבר במראה החיצוני של הרכב.

מאושר OEM (יצרן ציוד מקורי): מוצר אשר זוכה לאמון ולבחירת יצרניות רכב בכל העולם ככזה העונה על הדרישות להגנה על צבע חיצוני ומשטחי פגיעים אחרים מפני מכות קלות, סדקים, שריטות, כתמים, זפת כבישים ותנאי מזג אוויר קיצוניים.

הגנה בלתי נראית: יריעה עמידה ושקופה מגנה על הרכב מבלי לשנות את מראה ותחושת הצבע, בניגוד לכיסויי ויניל לרכב או מגנים מפלסטיק יצוק.

מאושר ונבחר ע"י נאסקאר (NASCAR): יריעות ההגנה מסוג סקוטצ'גארד של 3M הן ציפוי המגן היחיד המורשה רשמית מטעם ארגון נאסקאר האמריקאי להגן על מכוניות מרוץ ולשמור עליהן במראה מושלם.

למה לבחור ביריעות המגן סקוטצ'גארד?

ציפוי המגן לצבע מסדרת סקוטצ'גארד הוא אחד ממוצרי הגנת הרכב הטובים ביותר הזמינים כיום בשוק.

תאגיד 3M עומד מאחורי מוצרי סקוטצ'גארד להגנה על צבע הרכב שלך, עם אחריות חזקה, יכולות ייצור מעולות ואיכות מוצר ברמה הגבוהה ביותר.

יריעות ציפוי המגן סקוטצ'גארד הן היחידות המורשות לספק הגנה לרכבי המרוץ בארגון נאסקאר – מספקות הגנה לצביעות היקרות האלו, במהירויות של מעל 200 קמ"ש!

מתקינים מוסמכים אשר עברו הכשרה מדויקת וייעודית מהיצרנית 3M.

יריעות ציפוי המגן סקוטצ'גארד אושרו על ידי יצרניות הרכב הגדולות בעולם והן מותקנות מראש על אלפי רכבים היורדים מפס הייצור שלהם במפעלים.

יצירת קשר והצעת מחיר: