שאלות נפוצות

אנו, בחברת סאן פילם עובדים ועומדים בהתאם לתקנות משרד התחבורה בנוגע לציפוי משמשות וחלונות ברכבים אשר מאפשרות שימוש ברכב אשר הותקן בו ציפוי חלונות ככה. לנוחיותכם, יש מגוון גוונים של הציפויים משקוף ועד כהה לחלוטין, להתאמה מושלמת להעדפותיכם.

ציפוי חלונות הרכב נעשה תמיד ע"י המקצוענים ובאווירה סטרילית מאבק ולכלוך. הניקיון באזור העבודה דרוש והכרחי משום שלא נרצה שיהיו לנו שאריות אבק או לכלוך בין הציפוי לחלון. כדי להתחיל בוחרים עם הלקוח את הציפוי המתאים ורמת הכהות שלו, ולאחר מכן צוות של עובדים מנוסים מצפה את החלונות מבלי שייווצרו בועות. הציפוי נעשה עם הכלים המתקדמים ביותר וללא פירוק החלון . סאן פילם מתמחים בהשחרת חלונות הרכב ומעניקים ללקוחותינו עד 10 שנות אחריות ! פנו אלינו עכשיו למידע נוסף והצעת מחיר !

שימוש בחומרים איכותיים לציפוי כהה לחלונות הרכב לא פוגע באיכות הראייה של האנשים היושבים בתוך הרכב, והחלון מעברו הפנימי של הרכב נותר שקוף לחלוטין.

לא בהכרח. למרות שאנו מתמחים בציפויים לחלונות ושמשות הרכב, לקוחות רבים נהנים גם מציפוי כהה לחלונות הבית והמשרד. בקרו בעמוד אבזרים נוספים> ציפוי חלונות לבית ולמשרד למידע נוסף או התקשרו אלינו כבר עכשיו.

בארץ, ציפוי כהה לשמשות וחלונות הרכב די הכרחי, מאחר וכולנו זקוקים להגנה מפני השמש והקרינה החזקה בימי הקיץ הלוהטים. מלבד זאת, כיום ישנם אנשים המעוניינים לצפות את הרכבים שלהם על מנת להגן על פרטיותם, ולשמור על ציוד יקר שנמצא ברכב.

כאשר מעוניינים להסיר את הציפוי נגד השמש, חשוב להגיע אלינו על מנת שנוריד את ציפוי החלונות ללא גרימת נזק.
אנו נסיר את הציפוי מבלי לפגוע בחלונות הרכב, ומבלי להשאיר סימן.

מלבד מניעת חדירת קרני שמש והסבת פרטיות לנוסעים, לחברתנו ציפויים עמידים וחזקים במיוחד שיוצרו כנגד גנבות, וידויי אבנים.

ניתן לבצע ציפוי כהה לחלונות הרכב לפי סקלת צבעים, משקוף ועד כהה לחלוטין.